KONTRASTNÍ KARTIČKY ZVÍŘÁTKA - WINTER COLLECTION

kontrastní kartičky s motivem zvířátek - zimní kolekce, 10 ks, velikost 100x150 mm

169 Kč
Dostupnost: Skladem
KONTRASTNÍ KARTIČKY ZVÍŘÁTKA - WINTER COLLECTION

Detailní popis produktu

Tyto dětské kontrastní karty jsou skvělým nástrojem pro rozvoj smyslových schopností vašeho dítěte. Karty jsou navrženy tak, aby zajistily maximální kontrast a pomohly rozvíjet vizuální vnímání u novorozenců a kojenců.

Karty jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který je bezpečný pro vaše dítě. Kontrastní motivy jsou jasně a výrazně vytištěny, což umožňuje dítěti lépe vnímat rozdíly mezi barvami a tvary. Tyto karty jsou neocenitelné pro rozvoj smyslových schopností a pomohou vašemu dítěti lépe vnímat svět kolem sebe.

S těmito kontrastními kartami můžete hrát různé hry s vaším dítětem a pomáhat mu tak rozvíjet jeho schopnosti. Můžete je používat jako součást herního a vzdělávacího procesu, kdy dítě bude například spojovat kartičky s podobnými motivy nebo je třídit podle barev.

Tyto karty jsou vhodné pro děti od narození a jsou snadno přenosné, což umožňuje hrát si s nimi kdekoliv a kdykoliv. Tyto kontrastní karty jsou skvělým dárkem pro novopečené rodiče, kteří chtějí podpořit rozvoj smyslových schopností svého dítěte.

Investujte do rozvoje schopností vašeho dítěte s těmito dětskými kontrastními kartami a sledujte, jak vaše dítě postupně rozvíjí své smyslové vnímání a jemnou motoriku.

 

sada obsahuje: lední medvěd, sova, tučňák, ovečka, pes, mrož, tuleň, zajíc, jelen, liška

vytištěno na papír 300 g/m2

 velikost 100 x 150 mm

Vyrobeno v ČR

zaoblené rohy

na obrázky se vztahují autorská práva.

Doplňkové parametry

Kategorie: kartičky
Hmotnost: 0.1 kg
produkt: kartičky
značka: babuleta

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Mashle (mašle) je naše česká značka vyrábějící mašličky, čelenky a turbánky pro novorozence, malé slečny, ale i velké slečny. 

Mashle je originální, trochu extravagantní, klade důraz na kvalitu materiálů a podporuje vyjímečnost a krásu každé malé nositelky.

Mashle na trhu působí od roku 2021 a můžete ji znát pod původním názvem babu létá (babuleta.cz)