KOZIOL - svačinový box ZOO

Velký obědový box se spoustou prostoru pro sendviče a domácí pochoutky. Potraviny jsou dobře chráněny a zůstávají čerstvé celé hodiny.
320 Kč
Dostupnost: Na dotaz
KOZIOL - svačinový box ZOO
koziol dětský svačinový box zoo
Novinka

Detailní popis produktu

Chléb, svačina, ovoce a dokonce i sendviče jsou v tomto prostorném obědovém boxu s motivem ZOO udržovány čerstvé a chutné. Klipové zavírání je navrženo tak, aby se obědový box nemohl náhodně otevřít během přepravy. Zaoblený tvar je hladký na dotek a zajišťuje, že se nezachytí při vkládání a vyjímání z tašky nebo batohu.

  velkoryse proporcionální obědový box

zapínání na klip

ideální i na ovoce

praktický společník do školky a na výlety

100% uhlíkově neutrální

rozměry: 65 x 135 x 190 mm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: svačinové boxy
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka koziol stojí za designem s čistým svědomím, protože společnost již od roku 1927 vyrábí výhradně v Německu za férových a udržitelných podmínek pro lidi a životní prostředí. Od nápadu až po hotový zabalený produkt. Výroba modelů,, vývoj, design, výroba forem, výroba, expedice a marketing jsou pod jednou střechou. To zaručuje krátké vzdálenosti a co největší udržitelnost.

Koziol používá pouze nejnovější technologie pro své produkty orientované na budoucnost. Žádné termosety. Bez BPA. Bez změkčovadel. Veškerý výrobní odpad je 100% recyklován. Těžko můžete s materiálem nakládat vědoměji a čistěji.