Přihlas se do našeho newsletteru a získej okamžitou slevu na svůj nákup a k tomu navíc nespočet skvělých novinek a výhod, které se dozvíš jako první! Tvé Mashle

BATŮŽEK MALÝ STICKY LEMON - green

Sticky Lemon dětský batoh - vyrobený z recyklovaných PET lahví a vybavený kvalitními zipy YKK

standardní cena: 1 490 Kč –20 % 1 190 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení
BATŮŽEK MALÝ STICKY LEMON - green
sticky lemon batůžek malý obálka deluxe pool green apple red leaf green 41
sale
1 490 Kč –20 %

Detailní popis produktu

Sticky Lemon dětský batoh je dokonalou kombinací stylu a ekologického přístupu. Vyrobený z recyklovaných PET lahví, přispívá k ochraně životního prostředí tím, že dává druhý život plastovým láhvím a snižuje množství odpadu. To znamená, že vaše dítě může být módní a zároveň pomáhá chránit naši planetu.

Ale to není všechno! Sticky Lemon dětský batoh je vybaven kvalitními zipy od YKK, které jsou známé svou spolehlivostí a plynulým otevíráním a zavíráním. Vaše dítě se nemusí starat o zaseknuté nebo roztřepené zipy, protože batoh je navržen s ohledem na jejich pohodlí a bezpečnost.

Kromě toho nabízí Sticky Lemon dětský batoh také dostatek místa pro všechny potřebné věci. S prostorným interiérem a praktickými kapsami mohou vaše dítě uspořádat a snadno najít svačinu, hračky a další osobní věci.

Takže ať už vaše dítě vyráží na výlet nebo na dobrodružství, můžete jim dát důvěru, že mají stylový a funkční batoh, který je zároveň ohleduplný k životnímu prostředí. Sticky Lemon dětský batoh - protože můžeme být módní a zároveň přispět k udržitelné budoucnosti naší planety.

rozměry: 20 x 13 x 26 cm

maximální délka popruhů: 67 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sticky Lemon je holandská značka, založená v roce 2016. Je určena pro malé i větší děti s výrazným vkusem. Originální, barevné, odvážné a slunečné. Kombinuje barvy se vzory a ilustracemi. Sticky Lemon rád experimentuje s novými kombinacemi barev a odkazuje na retro dobu.

Samotné kolekce jsou jako malé příběhy o chodě do školy a prostém zábavě. Nabízí širokou škálu batohů a malých doplňků, jako jsou penály, dočasné tetování a vyšívané brože.

Sticky Lemon si přeje, aby tyto originální děti měly nejbarevnější a nejslunečnější časy!